Nejnovější články

Co považujeme za Luxusní ložní povlečení?

Jestliže se rozhodujete, jaké povlečení by bylo pro vás nebo vaši rodinu tím pravým, pak máte několik možností. První zásadou by mělo být zapotřebí volit tak, aby náš noční odpočinek nebyl pouhým převalováním z boku na bok, ale poskytl nám možnost nabrat potřebné síly do dalšího dne. Jednou z možností je saténové povlečení.

Saténové povlečení znamená luxus

 

Pomysleli jste někdy na to, že když povléknete přikrývky a polštáře a položíte je na postel, ovlivníte tím zásadně vzhled celé ložnice? A nejen to. Ovlivňujete tím i svou psychiku, čím budete spokojenější s prostředím, v kterém žijete, tím se budete cítit lépe. Pokud si vyberete některé z našich báječných bavlněných saténových povlečení, zasáhne vás přímo jako střela pocit, že jste se najednou ocitli v designovém nebi, kde jste rázem tou nejzářivější hvězdou. Budete se cítit báječně!

Dokonalé vzory a barvy

Nejen že je saténové povlečení úžasné na pohled, je také mimořádně příjemné na dotek. Jemný hladký lesk vás hned uhrane vzhledem, ale až se ho dotknete, hmatatelně poznáte jedinečnou měkkost a pocit nekonečné pohody.  Na výběr máte spoustu něžných i výrazných vzorů, přesně takových, jaké se hodí k tak ušlechtilému materiálu. 

 

Pro váš dokonalý pocit

Výrobce saténového bavlněného povlečení musí vynaložit spoustu času i financí, aby stál výsledek opravdu za to. Aby bylo opravdu kvalitní, musí použít pouze velmi dlouhá vybraná vlákna bavlny, která prochází speciálními úpravami. Třeba opálením, což zamezí třepení a žmolkům; také bělením, aby pozdější probarvení bylo dokonalé a kalandrováním, kterým se dosáhne typického saténovému lesku.

 

Jedinečné vlastnosti

 

Naše povlečení z bavlněného saténu je vyrobeno z hedvábně měkké a pevné tkaniny a skvěle se hodí k celoročnímu užívání. Správný způsob výroby také zaručí to, že ve finále bude o dost odolnější proti pomačkání než jiné verze bavlny. Takže pokud povlečení po vyndání ze sušičky nebo na šňůře při sušení urovnáte, není je téměř třeba žehlit. Má i spoustu dalších báječných vlastností. Hodí se pro alergiky, je prodyšné a skvěle absorbuje pot. Službu vám bude prokazovat při správném zacházení spoustu let, a přitom bude mít vždy jedinečný svěží vzhled a zůstane bez žmolků.

Čtěte také:

Vše co potřebujete vědět o materiálech! 

Publikováno v: Ložní prádlo/spanek

Zanechat komentář