Vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dní

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem v naší kamenné prodejně.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího (například atypický rozměr přikrývky, polštáře či povlečení).

Stejně tak nejde bez udání důvodů vrátit zboží, které zákazník použil.

Odstoupení od smlouvy musí být doručeno ve lhůtě, nestačí tedy jeho zaslání v poslední den lhůty.

Jak postupovat:

1. stáhněte a vyplňte formulář https://maximax.cz/img/cms/reklamační-formulář.pdf

2. zaslat jej můžete na meil: maximaxcomfort@gmail.com a v co nejkratším termínu doručte také vracené zboží.

Potřebuji zboží vyměnit

Obdrželi jste od nás zboží, které nenaplnilo vaše očekávání, nebo jste se při objednávce přehmátli a chcete jiné z naší dílny?

Jestliže změníte názor až po přijetí zboží na vaší adrese, zavolejte nám na telefonní číslo +420 732 654 514 a ujistěte se, zda je výměna možná. Pokud můžeme splnit vaše požadavky, připravíme vám novou zásilku a po obdržení vraceného zboží vám vypravíme nový balíček. Poštovné platíte vy.

V případě, že jsme se nedopatřením přehmátli my a zboží neodpovídá vaší objednávce, vyměníme zboží a poštovné uhradíme my.

VYSOKÁ KVALITA ZBOŽÍ A VAŠE SPOKOJENOST

Nabízené zboží je vynikající kvality a doufáme, že budete plně spokojeni. V případě vyskytnutí ojedinělých výrobních či jiných vad nás ovšem neváhejte kontaktovat a rádi se s Vámi domluvíme na opravě, výměně či vrácení peněz.