Česká pošta - Balík Do ruky

balík do rukyProstřednictvím služby "balík do ruky", doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou adresu k vám domů či do firmy.

Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů.
V případě, že si v této lhůtě zásilku nevyzvednete, vrátí se zpět. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty  nebo prostřednictvím mobilní aplikace Pošta Online pro Android nebo Apple. Cena přepravy je platná pouze pro jednokusové zásilky do 25kg. Při vícekusových či paletových zásilkách vás budeme kontaktovat.

Cena od: 125 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu

balík na poštuProstřednictvím služby "balík na poštu", doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou pobočku pošty. Podrobnosti o službě naleznete na stránkách České pošty. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty  nebo prostřednictvím mobilní aplikace Pošta Online pro Android nebo Apple. Pošta Vás pomocí SMS nebo emailu bude informovat o přesném datu doručení. Cena přepravy je platná pouze pro jednokusové zásilky do 25kg. Při vícekusových či paletových zásilkách vás budeme kontaktovat.

Cena od : 155 Kč

PPL

PPLSpolečnost PPL doručí Vaší zásilku na  zvolenou adresu k vám domů či do firmy. V ceně dopravy jsou zahrnuty dva pokusy o doručení a možnost změny adresy pro doručení kdykoliv v průběhu doručování. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit v systému v online systému společnosti PPL. Cena přepravy je platná pouze pro jednokusové zásilky do 30kg. Při vícekusových či paletových zásilkách vás budeme kontaktovat.

Cena od: 125 Kč

Zasilkovna.cz

ZásilkovnaSlužba umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz má aktuálně 851 poboček v Čechách a na Slovensku. O doručení jste informováni ihned po podání zásilky k přepravě - mailem a SMS zprávou s ID kódem pro sledování zásilkyCena přepravy je platná pouze pro jednokusové zásilky do 10kg. Při vícekusových či paletových zásilkách vás budeme kontaktovat.

Cena od: 95 Kč