• -25%
search

Bavlněné povlečení šedé Betty

500,00 Kč
375,00 Kč Sleva 25%
Vč. DPH
Velikost
Počet
Produkt je dostupný v jiných variantách

Pohodlná postel má přímý dopad na kvalitu vašeho spánku. Spíme lépe, když se cítíme pohodlně, což znamená mít nejen matraci, která nám vyhovuje, ale také kvalitní ložní prádlo.  Pokud máte povlečení, které vás škrábe, necítíte se v něm dobře, potíte se v něm, nemůžete očekávat, že se ráno vzbudíte odpočatí a plní sil. Na povlečení byste proto rozhodně neměli šetřit. Vybírejte takové, ve kterém se budete cítit pohodlně a které nebude dráždit vaši pokožku. 100% bavlněné povlečení je například mnohem vhodnější k tomu, aby vám pomohlo regulovat tělesnou teplotu, než povlečení vyrobené z umělých vláken.

Bavlněné povlečení představuje nejrozšířenější typ ložního povlečení, protože se jedná o příjemný přírodní materiál, který je mimořádně šetrný k pokožce. Bavlna je pevná a prodyšná, snáší praní i žehlení při vyšších teplotách, což je výhodné z hlediska hygieny.  

Bavlněné povlečení je dlouhodobě nejoblíbenějším a nejprodávanějším druhem povlečení z naší nabídky. Je to způsobené převážně díky výborným vlastnostem použitého přírodního materiálu - bavlny. Povlečení šijeme z příjemné a hladké 100% bavlny. Mezi základní vlastnosti bavlněného povlečení patří výborná absorbce vlhkosti a možnost celoročního použití. ¨

Díky přírodnímu materiálu (100% bavlny) je povlečení určené také pro alergiky.

Jak správně pečovat o vaše bavlněné povlečení?

Povlečení z bavlny obecně snáší vyšší teploty při praní i žehlení, takže vaše ložní povlečení bude skutečně čisté, což ocení zejména alergici a rodiny s malými dětmi. Vhodné je také v době nemoci, protože máte jistotu, že z povlečení spolehlivě odstraníte pot a případné bacily. Nové ložní prádlo vyperte podle doporučení ještě před prvním použitím. Při praní vždy dodržujte pokyny uvedené na štítku produktu.

Bavlněné povlečení můžete běžně prát při teplotách 40 - 60 °C - vždy se řiďte doporučeními na vašem výrobku. Sušte v závěsu přes šňůru, nikoli pouze za rohy, aby nedošlo k jejich vytahání. Bavlněné plátno je i přes své nesporně kladné vlastnosti mačkavé, a proto je nutné ho žehlit. 

8719242036709
0 ks

Specifické reference

ean13
8719242036709
MPN
17e79c9df2f9af7a2eeac5eeb9030733
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.